HAKKIMIZDA

"Doruk Meyda" olarak İstanbul Sarıyer'de başlayan ticaret hayatımız 15 yıl öncesine kadar dayanıyor.Bilgisayar parça satımı,tamir-onarımı vb. gibi işlemlerin dahilinde "Doruk Medya Bilgisayar" olarak internet hizmetleri sektörüne adımımızı attık.İlk olarak 12 pc'nin yer aldığı internet cafemiz 2 senelik süre boyunca, güleryüzlü ve kusursuz hizmeti ile genel müşterisi olan gençlerin büyük beğenisini topladı.

"Doruk Medya İnternet Hizmetleri" olarak oluşturulan altyapı 40 pc'lik "Turuncu Bilgisayar İnternet Hizmetleri" olarak daha aktif şekilde ticaret hayatına devam etmiştir.40 pc'lik girişim yoğun talep üzerine ilk sene 60 pc ve daha sonraları 81 pc olacak şekilde geliştirilmiştir.
İlerleyen süreçte yine yoğun talep üzerine 12 adet Playstation 3'ün yer aldığı PS3 cafemizi hizmete açarak farklılık ve ayrıcalık yarattık.
Yetmedi! Boş durmadık ve büyümeye, Boğazın İncisi Sarıyere değer ve farklılık katma çabalarımıza ara vermeden devam ederek 2012 yılı itibari ile "Profesyonel Turuncu Bilardo"yu hizmete açtık.

Farklı hizmetleri bünyesinde barındıran "Turuncu" her dükkanını 165m2 üzerine kurarak, müşterilerine ferah ve geniş bir eğlence ortamı yaratmayı hedeflemiştir.
Bünyesinde kendine özgü mutfağınıda barındıran "Turuncu" müşterilerinin eğlenirken yiyecek ve içecek ihtiyaçlarına da çare olmuştur.

VİZYONUMUZ ve Misyonumuz

Vizyon kelimesinin tanımı; bir kişi veya şirketin gelecekte varmayı planladığı hedef, içinde olmayı hayal ettiği resim ya da ulaşmak istediği noktadır. Yani geleceğidir.
Yıllar geçtikçe "Turuncu" isminin güven ile özdeşleştiği, müşteri memnuniyeti ve dürüst olmanın temel prensip edinildiği, kendisine, çevresine olduğu kadar topluma da yararı olan,çalışanlarına "iş arkadaşlarımız" diye hitap eden ve mutlu oldukları, "Turuncu" denildiğinde, duyanın içini huzur kaplayan,"Turuncu" ile çalışmaktan memnuniyet ve onur duyan, "Turuncu" da olmaktan haz alan bir yapı oluşturmaktır.

Turuncu Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, varoluşunu ve amacını sadece kar,para ve fayda üzerine inşa etmekten öte; huzur ve güven üzerine inşaa ettiği yapısı ile huzur,onur ve gururlu yarınlar için sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyar...

Not: Birçok firma gibi bu sayfayı sağdan soldan kopya çekerek veya profesyonel bir metin yazarına milyarlarca para vererek, ya da sayfamız dolgun dursun diye basmakalıp sözler kullanarak hazırlamadık,hazırlatmadık.İçimizden gelenleri sizlerle paylaşmak için metne döktük o kadar. Nedeni ise; bizim bu sayfayı sitemizin en önemli sayfası olarak görmemizdi. Çünkü; size kendimizi ve geleceğimizi anlattık...Bu noktada "Turuncu" olarak misyonumuz ise; gördüğümüz rüyayı, bu hayali gerçekleştirmek ve varolduğumuz sürece korumak için ne gerekiyorsa onu yapmaktır demekten onur ve şeref duyarız!
 

All Rights Reserved 2012 © Turuncu Cafe